01.04.2026 студенти 1-2 курсів Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка взяли участь у регіональному студентському вебквесті «Знавці природи».
Мета проведення вебквесту - розвиток критичного мислення, ІТ-компетентності у студентів, навичок роботи з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, уміння користуватися пошуковими системами мережі Інтернет, прагнення до самоосвіти.
Студенти отримали сертифікти за активну участь у заході.
Вітаємо наших студентів! Бажаємо успіхів!
БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ!



