40 років пам'яті: у Коледжі пройшла серія інформаційних бесід про Чорнобильську трагедію

В період з 20 квітня по 2 травня 2026 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася серія інформаційних бесід, присвячених 40-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Заходи були організовані для студентів І курсів, а ключовою метою стало глибоке осмислення однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства та вшанування пам'яті тих, хто першим став на захист світу від «мирного атома».

Особливістю зустрічей став формат «рівний-рівному». Головним доповідачем виступив Валерій КАРАБЕНЮК, студент ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта. Фізичне виховання». Інформація була подана не лише мовою фактів, а й через призму громадянської відповідальності та важливості збереження історичної пам’яті молодим поколінням.

40 років пам'яті: у Коледжі пр...
40 років пам'яті: у Коледжі пройшла серія інформаційних бесід про Чорнобильську трагедію
40 років пам'яті: у Коледжі пр...
40 років пам'яті: у Коледжі пройшла серія інформаційних бесід про Чорнобильську трагедію
40 років пам'яті: у Коледжі пр...
40 років пам'яті: у Коледжі пройшла серія інформаційних бесід про Чорнобильську трагедію
40 років пам'яті: у Коледжі пр...
40 років пам'яті: у Коледжі пройшла серія інформаційних бесід про Чорнобильську трагедію