22 квітня 2026 року на запрошення Національної спілки художників України викладачі нашої ЦК – Ярослав БІЛИК, Ольга ОВЧАРЕНКО та Людмила СОЧЕНКО – долучилися до роботи у складі журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка. Захід організувала Національна бібліотека України для дітей.
Тема конкурсу «Від руйнування – до відновлення: життя сильніше за війну» стала для дітей платформою для творчого осмислення екологічних викликів сьогодення та майбутнього відродження України. Проєкт відзначився високою активністю та широкою географією: свої роботи надіслали учасники з України, а також із Молдови, Китаю, Японії, Польщі, Австрії, Латвії, Німеччини, Естонії, Словаччини та Болгарії.
Визначити переможців було надзвичайно складно, адже кожен малюнок — це окремий світ, сильний характер та щира емоція юного митця.
Дякуємо кожному учаснику за натхнення! Кожен із вас — уже художник. Щиро вітаємо переможців!

