Викладачі ЦК долучилися до журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

22 квітня 2026 року на запрошення Національної спілки художників України викладачі нашої ЦК – Ярослав БІЛИК, Ольга ОВЧАРЕНКО та Людмила СОЧЕНКО – долучилися до роботи у складі журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка. Захід організувала Національна бібліотека України для дітей.

Тема конкурсу «Від руйнування – до відновлення: життя сильніше за війну» стала для дітей платформою для творчого осмислення екологічних викликів сьогодення та майбутнього відродження України. Проєкт відзначився високою активністю та широкою географією: свої роботи надіслали учасники з України, а також із Молдови, Китаю, Японії, Польщі, Австрії, Латвії, Німеччини, Естонії, Словаччини та Болгарії.

Визначити переможців було надзвичайно складно, адже кожен малюнок — це окремий світ, сильний характер та щира емоція юного митця.

Дякуємо кожному учаснику за натхнення! Кожен із вас — уже художник. Щиро вітаємо переможців!

Викладачі ЦК долучилися до жур...
Викладачі ЦК долучилися до журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка
Викладачі ЦК долучилися до жур...
Викладачі ЦК долучилися до журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка
Викладачі ЦК долучилися до жур...
Викладачі ЦК долучилися до журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка
Викладачі ЦК долучилися до жур...
Викладачі ЦК долучилися до журі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка