23 квітня 2026 року студенти 3 курсу спеціальності «Менеджмент» Фахового коледжу «Універсум» взяли участь у Дні відкритих дверей Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Захід став чудовою нагодою для молоді ближче познайомитися з освітнім середовищем університету, його традиціями, сучасними підходами до навчання та можливостями подальшого професійного розвитку. Під час візиту студенти мали змогу дізнатися про освітні програми, особливості вступу, організацію освітнього процесу та перспективи продовження навчання. Представники університету презентували спеціальності, поділилися досвідом навчання, а також відповіли на запитання учасників.
Особливий інтерес у студентів викликало знайомство з матеріально-технічною базою університету, сучасними аудиторіями, освітніми просторами та можливостями для самореалізації. Атмосфера відкритості та доброзичливості сприяла активному спілкуванню та обміну враженнями.
Участь у таких заходах є важливою складовою професійної орієнтації студентів, допомагає визначитися з подальшим освітнім шляхом та мотивує йти до своєї мети.
Відвідування Дня відкритих дверей стало корисним досвідом для студентів коледжу, адже дало змогу краще зрозуміти можливості, які відкриває Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, та зробити ще один крок до свого професійного майбутнього.

